Kvietimas šeštadienio maldai

„Jūs žinote, kad Dievas sukūrė jus pagal save, tai reiškia, kad jūs savo minties pagalba, savo dėmesio koncentracijos pagalba galite kurti. Tai kurkite. Dirbkite su savo mintimis, maldomis, liepimais. Padėkite tiems, kuriems reikalinga jūsų pagalba“. 

„O jeigu jūs įdėsite pastangų ir dar per dieną kelis kartus paskaitysite violetinės liepsnos liepinius – tai išdeginsite aplink save esantį negatyvumą, kartu atlaisvinsite Žemę nuo dalelės pykčio ir neapykantos. Jūs turite kūrybos jėgą. Jūs turite minties jėgą – tai panaudokite ją tikslingai. Padėkite Žemei atsigauti. Padėkite žmonėms, kurie pakliuvę į karo zonas ir patys nebepajėgia išsivaduoti. Siuskite violetinės liepsnos spindulius link tų šalių, kur vyksta karas, nesantaika, badas, teroras. Valykite ne tik savo asmeninę erdvę, valykite pačius skaudžiausius Žemės taškus. Apsigaubkite violetine šviesa ir skaitykite liepinius už tų šalių žmones, kur skausmas, agresija, mirtis“ Sen Žermenas.

(https://pazinimolink.com/2017/04/08/prisiimkite-atsakomybe-uz-savo-veiksmus-uz-tai-ka-darote-ir-ko-nedarote/)

Nuoširdžiai kviečiame, šeštadieniais 17 val. prisijungti prie mūsų gyvai, adresu Vilniaus g. 126 II a. Šiauliai, arba savo namučiuose, skaityti Violetinės liepsnos liepimus už Žemės planetos Triklostę Liepsną.

su meile, Gailutė