Energetinis gydymas

Visatoje viskas yra sudaryta iš energijos, viskas tarpusavyje yra susiję. Žmogus, Visatos dalis, energetinė būtybė, kurią supa magnetiniai laukai.

 

Turbūt daugelis sutiks su manimi, kad susirgus reikia gydyti sielą, o po to seka proto ir kūno gijimas. Siela, protas ir kūnas turi skirtingus poreikius. Energetinis gydymas atkuria sielos, kūno ir proto ryšį. Kiekviena liga turi savo priežastį, vienam žmogui skauda kelią, kitam galvą, trečiam širdį…Jūs tikriausia pastebėjote, kad gydantis vaistais, skausmą galima tik nuslopinti, išgydyti ligą sunkiai pavyksta, nebent žmogus pakeičia savo mąstymą, išmoksta mylėti, išsiugdo kantrybę, tampa geresnis, pakantesnis…Bet kokia energija yra tiesiogiai susijusi su žmogaus emocijomis ar mintimis. Kiekvienas žmogus turi energetinę struktūrą. Neigiamos mintys, pyktis, stresas, įtampa, liūdesys, neviltis, pavydas, baimė – tai nuodai, kurie lemia būsimas ligas. 

Žmogus, gyvendamas neteisingai „užsiaugina“ parazitą, kuris yra gyvas, turi savo kvapą, sąmonę leidžia garsus. Jis gyvena jūsų energijos sąskaita, augdamas ir skverbdamasis gilyn į fizinio kūno organus žmogui teikia didžiulį skausmą. Žmogus tai priima, kaip savo kūno skausmą, nors tai yra svetimkūnis, kurį susikūrė pats žmogus. Kentėdamas skausmą, žmogus tampa piktas, nes energetinis parazitas jį padaro vampyru, kuris čiulpia iš aplinkos harmoniją. Vampyruojantis žmogus gyvena lervos protu, nes parazitas duoda suvokti, kad jo poreikiai yra žmogaus poreikiai. Valgydamas kitą žmogų vampyras tenkina ne savo alkį, bet lervos poreikius, kuris iš esmės ir yra tas nuolatinio skausmo šaltinis.

Tikiuosi, kad esate girdėję apie energetinį gydymą. Tačiau ne kiekvienas supranta kaip tai veikia. Žmogui duota Dievo Galia gydyti žmones aukšto dažnio energija. Tokiu būdu galima gydyti fizines, dvasines ir psichines problemas. 

Per mano delnus teka Dieviška aukšto dažnio Meilės energija, kuri gali ištraukia esančio parazito gyvastį, t.y. nutraukti parazito gyvybę. Ateina žmonės nusivylę šiuolaikine medicina, kai ligos židinys išplitęs nepadeda tradicinis gydymas, masažas arba gydymas adatėlėmis…Žmogus sveiksta 🙂

Turime išmokti nekaupti pykčio, rasti savyje jėgų meilės, gerumo, atleidimo jausmui, nes tai padeda energijai laisvai tekėti…